Kariéra

       Jste nespokojeni s Vaší součastnou prací?

       Chcete změnu?

       Baví Vás práce s lidmi?

       Máte obchodního ducha?

       Chcete se stát časově a finančně nezávislým realitním odborníkem?

       Máte odvahu pracovat a jednat samostatně?

Staňte se součástí našeho týmu. Pracujte v moderní a dynamické realitní kanceláři.

Nabízíme Vám spolupráci – získáte hlavní nebo doplňkový zdroj příjmů.

Hledáme vhodné uchazeče na pozici realitního makléře/makléřku.

Náplň práce

  • Zprostředkování prodeje či pronájmu nemovitosti.
  • Telefonický i osobní kontakt s klienty.
  • Domlouvání a realizace prohlídek nemovitosti
  • Realizace obchodních případů s klienty.
  • Aktivní vyhledávání obchodních příležitostí.

Požadujeme:

  • Obchodní talent a komunikační schopnosti.
  • Samostatnost a zodpovědnost.
  • Organizační schopnosti, flexibilitu.
  • Příjemné a seriózní vystupování.
  • Aktivní zájem o realitní trh.
  • Zkušenosti a znalosti realitního trhu vítány – nejsou však podmínkou.
  • Uživatelské znalosti práce na PC
  • Práce na ŽL i formou vedlejšího příjmu.
  • Trestní bezúhonnost.
  • Mobilní telefon

Nabízíme:

  • Zázemí zavedené realitní společnosti.
  • Nadstandardní ohodnocení formou provizí a meziprovizí – možnost neomezeného výdělku.
  • Přátelskou atmosféru a příjemné prostředí pozitivně naladěného kolektivu.
  • Možnost dalšího profesního růstu a budování kariéry.
  • Volnou pracovní dobu.
  • Zajištění nejlevnějšího mobilního tarifu v ČR

Jestliže Vás naše nabídka oslovila, vyplňte prosím kontaktní formulář.

* Povinné údaje

Hledání nemovitosti

Kontaktujte nás

+420 720 991 296

nesrsta@rkvista.cz

Najdete nás na facebooku

MN Consulting s.r.o.
Zelný trh 1249
686 01 Uherské Hradiště
IČ: 27744124

Novinky do mailu

Chceteli pravidelně dostávat novinky z našeho shopu na mail, vyplňte prosím Váš email.